Personale

Personale 2019/2020:




Skoleleder Mette Green

Tlf. 61 66 49 20

mette@rls-lolland.dk

Kontoret:

Tlf. 54 61 66 26

Viceskoleleder Kikki Sandau 

Tlf. 27 50 14 33

kikki@rls-lolland.dk

 

Lærer Morten Borg Jensen

Tlf. 25 30 18 04

morten@rls-lolland.dk

 


Lærer Helle Spring Hansen

Tlf. 20 43 60 19

helle@rls-lolland.dk



Lærer Tim Storegaard Kristensen


Tlf. 21 79 69 88

tim@rls-lolland.dk


 

Lærer og Madmor Maibritt Rasmussen

Tlf. 60 60 74 08

maibritt@rls-lolland.dk


Pedel og rengøring Benny Green

Tlf. 60 19 74 85

bennyg@rls-lolland.dk


 


                  Skolesekretær:

              Lisbeth Stentebjerg

                 Tlf. 54 61 66 26

          Er på kontoret man, tirs og tors 

            lisbethkontor@rls-lolland.dk





                    SFO: Charlotte Clausen

                       TLF.52 50 54 92

                   charlotte@rls-lolland.dk




Reventlow Lille Skole, Torebyvej 7, 4920 Søllested, Tlf: 54 61 66 26